Typical Wrestling Society

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie


Ogłoszenia
«Typical Show #1»
∙• Prezes Spazmbite oficjalnie rozpoczyna działalność TWS •∙
∙• Pierwszym 5-Star Championem zostaje Cracc •∙
∙• Lucas Good, Collins, Tyler Carney oraz Neville - przechodzą do półfinału turnieju o pas Typical Heavyweight •∙

#1 2018-09-26 17:00:12

Spazmbite
Administrator
Windows 7Opera 55.0.2994.61

[E01S01] Typical Show #1

typical-s_qeaarah.png
#TWS #TypicalWrestlingSociety
Mała hala, w której odbywa się dzisiejsza gala wypełniona fanami wrestlingu, lecz widać dobrze wiele pustych miejsc siedzących. Poza odgłosami rozmów ludzi, oraz pojedyńczymi chantami ogłaszanymi przez tych, którzy czekają na rozpoczęcie inauguracyjnej gali nie słychać absolutnie nic. Na nie za dużym telebimie pojawia się logo Typical Show, co niemal od razu wywołało spory hałas wśród publiczności! Nietrwa to jednak długo, ponieważ dosłownie po 30 sekundach logo to zmienia się na ogromny napis "Spazmbite", zaś na hali rozbrzmiała, znana niektórym piosenka, która zwiastuje wejście samego prezesa TWS, The Hardcore Fantastica, Spazmbite'a!
.
[Ralphie Lee Fox]: Witamy serdecznie na pierwszym w historii Typical Show, które rozpoczyna wraz z dniem dzisiejszym wielką plagę na cały internet! Mówią do was dziś...
[Corey Howarth]: Jedyny i prawdziwy Corey Howarth...
[Ralphie Lee Fox]: Oraz wielki freakshow stołu komentatorskiego, Ralphie Lee Fox! Mamy naprawdę wielką przyjemność komentować całe show i to z najlepszych możliwych miejsc, niemalże przy samym ringu!
[Corey Howarth]: Dodatkowo jeszcze nam za to płacą Ralphie! Najlepsza praca jaka może być!
[Ralphie Lee Fox]: Typical Show rozpocznie się od słów samego założyciela, prezesa i bookera, prawie legendarnego dawnego prezesesa WES, Spazmbite'a!
[Corey Howarth]: Dokładnie tak Fox, sam Purple Warrior zaszczycił nas swoją obecnością i możemy teraz tylko czekać na jego pierwsze słowa.
.
Spazmbite jest już w ringu, ubrany w czarny garnitur z jaskrawo fioletowym krawatem, trzyma mikrofon i czeka, aż głosna reakcja fanów będzie nieco cichsza. Przykłada mikrofon do ust i mówi:
.
[Spazmbite]: A więc witam was na tym wyjątkowym wydarzeniu, jedynej takiej okazji, wielkim początku, nowo pisanej historii, czyli na pierwszym epizodzie, pierwszego sezonu Typical Show, naszej zgranej paczki zwanej Typical Wrestling Society!
.
Wrzawa na hali! Szum słychać na pewno w promieniu kilometrów od tego obektu!
.
[Spazmbite]: Na samym początku chciałbym wam podziękować za to, że jesteście. Za to, że wydaliście swoje pieniądze by tu być, za to, że w ogóle chcieliście tu przyjść. Również oficjalnie chciałbym podziękować całemu rosterowi, za to, że mi zaufali i dołączyli do tego oryginalnego pomysłu. Naprawdę... To spełnienie moich marzeń, móc znowu to robić, znowu być w tym kwadratowym pierścieniu i tworzyć coś wspaniałego, dziękuję wam wszystkim za to. W zamian za to, dam wam dzisiaj konkretne walki, które z kopyta rozpoczną tą internetową plagę! Dzisiaj poznamy pierwszego mistrza w federacji, mianowicie odbędzie się 10-cio osobowy Over The Top Rope Battleroyal gdzie na szali znajdzie się tytuł 5-Star Championship! Pas, którego posiadacz będzie musiał bronić co tydzień, a 5-krotna obrona tegoż mistrzostwa będzie gwarantowaną walką z dowolnym przeciwnikiem kiedykolwiek zechce! Wyniku tego matchu po prostu nie mogę się doczego! Ponadto, rozpoczniemy też tego dnia turniej, który wyłoni dwóch pretendentów do Typical Heavyweight Championship, a finał odbędzie się na pierwszej gali typu PPV, Golden Ropes! A tymczasem rozpoczniemy bitkę, od walki na standardowych zasadach, a pojawią się w niej Matt Smith i Jacob Lee! To będzie elektryzujące, mam nadzieję, że już to czujecie! To będzie show stulecia! A czemu..? BO JA TAK MÓWIĘ!
Purple Warrior upuszcza mikrofon i przy swoim theme songu wychodzi z ringu, po czym zmierza na backstage.
.
[Corey Howarth]: Wow! Ralph, słyszałeś to? Już dziś poznały pierwszego posiadacza 5-Star Title! Jak myślisz, kto to może być?
[Ralphie Lee Fox]: Słuchaj Corey, póki nie zostaną ogłoszeni jacyś uczesticy tego starcia, ciężko jest coś typować. Jednakże znam roster i mam nadzieję, że będzie to albo "Pure Gold" Clinton Shellman lub.. nie wiem... może Todoroki Osamu? No niestety, nie wiem kto się pojawi, nie chce strzelać w ciemno...
[Corey Howarth]: W pełni Cie rozumiem Fox! Ja jednak oddam moje typy na Prince'a Devitta! Podobno podpisał kontrakt dosłownie 2 dni temu! Jak niektórzy mogą wiedzieć, jest to naprawdę wielka gwiazda i do tego sam WES Hall of Famer! Jeżeli on się pojawi, to pas na pewno będzie w jego rękach!
[Ralphie Lee Fox]: Może też tak być, chociaż Corey, Ty również jestem tamtejszym Hall of Famerem i skończyłeś jako komentator! Niemniej jednak, zaraz rozpocznie się pierwsza walka dzisiejszego Typical Show! Matt Smith i Jacob Lee w normal matchu! Zapraszamy!
.
*** Normal Match: Matt Smith vs. Jacob Lee ***
.
[Caren Phillips]: Pierwszy, wychodzący do ringu... Pochodzący z Warszawy w Polsce, ważący okrągłe 80 kg... "The Straight Edge" Matt Smith!!
[Caren Phillips]: Jego przeciwnik.. Pochodzący z Brooklynu w Nowym Jorkum, ważący 100 kg... Jacob Lee!!
.
Sędzia daje znak - słychać gong! Walka sie rozpoczęła!  Podręcznikowe wykonanie akcji Running DDT na Jacob Lee! Widać, że Matt Smith dużo czasu spędził przy treningu nad tym elementem! Jacob Lee wstaje na nogi. Matt Smith trochę niepewnie wykonuje Suplex. Jednakże pewne jest to, że Jacob Lee poczuł tą akcje! Jacob Lee leży oszołomiony. Jacob wstaje na nogi. Lee inkasuje Raintrigger ze strony Matt Smith'a! The Mastermind podnosi Jacob'a. Matt Smith wykonuje Chickenwing Muta Lock™ na Jacob Lee! Kwadratowy pierścień należy teraz do niego. Jacob Lee nie może wytrzymać! Zaczyna klepać w matę!
.
[Caren Phillips]: Zwycięzcą tej walki zostaje... "The Straight Edge" Matt Smith!
[Corey Howarth]: Cóż za jednostronna walka! Jacob Lee musiał bardzo boleśnie przyznał wyższość swojego oponenta!
[Ralphie Lee Fox]: Właśnie tak! Matt Smith wykonał kupę dobrej roboty i na pewno się wykazał, zwłaszcza po wykonaniu takiego submissionu na sam koniec walki, co dało mu zwycięstwo! Niesamowite!
.
Tymczasem kamera przenosi obraz za backstage, gdzie stoi już Tyler Carney oraz redaktor Rob Dowson. Gdy tylko na telebimie pojawia się obraz z Carneyem, tłum na hali zaczyna głośno o sobie dawać znać!
.
[Rob Dowson]: Były NAW World Champion, NAW Global Champion oraz NAW Tag Team Champion. Chodząca legenda, oraz znana twarz w środowisku niezależnych federacji.. Witam Cie Tyler, to wielka przyjemność móc tu z Tobą stać i rozmawiać.
[Tyler Carney]: Cześć Rob, dla mnie to również miła okazja by pojawić sie w nowym środowisku i móc poznać trochę wizji innych osób!
[Rob Dowson]: Świetnie, że tak myślisz Tylerze! Dosłownie przed chwilą została ogłoszona pierwsza czwórka zawodników w turnieju o pas Wagi Ciężkiej. Są to Lucas Good, Collins, Clinton Shellman oraz Ty, Tyler Carney. Wiadome jest również to, że wymienione imiona, nie zmierzą się ze sobą, a dostaną tajemniczych przeciwników. Jak to skomentujesz?
[Tyler Carney]: Słuchaj Rob. Nieważne ile osób mi tu podasz, nieważne jak duże nazwiska. Jestem New Era Killerem. Czy będą to "starzy wyjadacze" czy młodziki, w finale tego turnieju na pewno pojawi się Tyler Carney, masz to jak w banku!
[Rob Dowson]: Czyli żaden z Twoich rywali nie budzi w Tobie... no nie wiem.. obaw?
[Tyler Carney]: Jakich obaw? Jestem byłbym World Championem. Co z tego, że Collins też nim był? Nie ma on TAKIEGO doświadczenia jak ja. Nie chce tutaj siebie wstawiać na piedestał, ale serio... Kto w całym TWS może mnie pokonać? Dlatego Rob, właśnie miałeś okazję rozmawiać z przyszłym Typical Heavyweight Championem! A zaraz Ci to udowodnie...!

Tym samym Tyler Carney opuszcza światło kamery, ponieważ już za chwilę pierwsza walka turnieju o główny pas federacji!
.
*** TWS Tournament Normal Match: Tyler Carney vs Scott Watson ***
.
[Caren Phillips]: Pierwszy, wychodzący do ringu... Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii, ważący 90 kg... "The New Era Killer" Tyler Carney!!
[Caren Phillips]: Jego przeciwnik.. Pochodzący z Detroit w Michigan, ważący 93 kg... "Guardian of Himself" Scott Watson!!
.
Sędzia obiektywnie sprawdza czy zawodnicy nic przy sobie nie mają. Następnie pewnie daje znak do rozpoczęcia pojedynku i mamy gong! Cóż za potężne Tornado Kick w wykonaniu New Era Killer'a! Ta akcja mogła zdecydowanie przyprawić Scott Watson'a o uraz. Scott Watson padnięty jak kłoda, nie wstaje! Guardian of Himself wstaje na nogi. Tyler Carney wykonuje wspaniałe Double Knee Facebreaker! Miejmy nadzieję, że to nie koniec Scott Watson'a w tym starciu. Scott Watson ledwo może dojść do siebie. Enlightened Man wstaje na nogi. Tyler Carney nie jest dziś w formie. Wykonanie Carney Theory™ nie poszło zbyt dobrze, lecz skutecznie. Widać, że Scott Watson to poczuł! Scott Watson leży na macie! New Era Killer go przypina, a sędzia zaczyna liczyć!  1.. 2.. 3..!
.
[Caren Phillips]: Zwycięzcą tej walki oraz zawodnikiem awansującym do kolejnej rundy turnieju jest... Tyler Carney!
[Ralphie Lee Fox]: Ponownie, bardzo jednostronna walka, istna destrukcja w wykonaniu Tylera Carneya na swoim dawnym znajomym z NAW.
[Corey Howarth]: Tak, to było fenomenalna walka, o czym świadczy reakcja fanów! Wiemy więc kto pierwszy awansował dalej, ale kto będzie jego następnym rywalem? Albo będzie nim Collins, albo... z tego co się właśnie dowiedzieliśmy.. Vincert Gordon!
[Ralphie Lee Fox]: Bardzo grzeje się na tą walkę! Mam nadzieję, że Gordon pokaże na co go stać, widziałem go na treningu! Istny wulkan energii i umiejętności!
[Corey Howarth]: Ta walka już niedługo, tymczasem zapraszamy was na krótką przerwę.
.
<REKLAMA>
Jesteś naszym zawodnikiem lub zwykłym widzem, ale znasz e-fedke NAW od podszewki? Chcesz pomóc w tworzeniu Typical Show? Właśnie Ciebie szukamy! Potrzebna jest osoba, która zasili szeregi naszego Creative Teamu i będzie nadzorować wszystko co związane z NAW w naszej federacji. Dodatkowo będzie podrzucać kolejne pomysły oraz rozwijać te, które już powstały. Napisz pw do Prezesa Spazmbite'a (Jędras Ortman) lub dołącz do nas na www.tws.oxn.pl i zgłoś się na Shoutboxie. Liczymy na was!
<KONIEC REKLAMY>
.
[Corey Howarth]: Witamy was po tej przerwie reklamowej i od razu przenosimy się na backstage, gdzie czeka na nas Rob Dowson i jego kolejny gość - Lucas Good!
.
Kamera ponownie przenosi się na zaplecze, gdzie już redaktor Rob czeka by móc rozpocząc rozmowę z kolejnym uczestnikiem turnieju.
.
[Rob Dowson]: Chciałbym najserdeczniej przywitać mojego kolejnego rozmówce, czyli Luca...
.
Lucas Good zabiera mikrofon Dowsonowi.
.
[Lucas Good]: Zamilcz.. Mówiłeś dziś wystarczająco dużo.. Jestem Mr. Good, nie dajcie się zwieść, nie jestem miłym typem. Przeżyłem koszmary, o których wam się nawet nie śniło, ale spokojnie, przeniose je na was! Ktokolwiek jest moim oponentem, zniszczę go. Będę pnąć się po trupach, aż na Golden Ropes nie wznosę pasa Typical nad głową. Rozpocznę nową erę, której nie zatrzyma ani ten samozwańczy "New Era Killer", ani żaden Polski Ożełek, czy Pan Złotko. Ktokolwiek stanie na mojej drodze - pożałuje. I nie mówię tutaj tylko o zawodnikach, o nie! Czy to będzie Spazmbite, czy ktoś z komentatorów, czy nawet przepiękna Caren, zniszczę, utłukę, a na końcu odliczę 1 2 3! Ostrzeżenie zostało wysłane. Mr. Good - OUT!
.
Lucas rzuca mikrofonem do rąk Roba i odchodzi z widoku kamer, pozostawiając redaktora Dowsona samego ze zmieszaną miną. Ponownie wracamy do loży komentatorskiej.
.
[Ralphie Lee Fox]: Emmm.. Nie wiem co powiedzieć.
[Corey Howarth]: Nie wiem czy jest tutaj potrzebny komentarz, po prostu poczekajmy na kolejne starcie turniejowe, czyli Collins kontra Vincent Gordon.
.
*** TWS Tournament Normal Match: Collins vs. Vincent Gordon ***
.
[Caren Phillips]: Pierwszy, wychodzący do ringu... Pochodzący z Warszawy w Polsce, ważący 99 kg... "The Polish Eagle" Collins!!
[Caren Phillips]: Jego przeciwnik.. Pochodzący z Filadelfii w Pensylwanie, ważący 88 kg... "The Paparazzi Lynch" Vincent Gordon!!
.
Arbiter spokojnie tłumaczy podstawowe zasady walki, a następnie rozpoczyna pojedynek! Gong! Vincent Gordon wykonuje Slingshot Codebreaker na Collins! Trzeba przyznać, że sztuką jest tak pięknie wykonana akcja. Vincent Gordon podnosi Collins'a. Publiczność żąda więcej akcji ze strony zawodników, a Collins daje fanom to czego chcą - podręcznikowy Brainbuster wykonany na Wild Card! Polish Eagle podnosi Vincent Gordon'a. O MÓJ BOŻE! Cóż za potężne Falcon Arrow w wykonaniu Collins'a! Ta akcja mogła zdecydowanie przyprawić Wild Card'a o uraz. Vincent Gordon padł na matę! Gordon wstaje na nogi. Reverse GTS™ w wykonaniu Collins'a! Oszołomiony Wild Card pada na matę niczym kłoda! Mamy przypięcie w wykonaniu Collins'a! Czy Legal Eagle zostanie wyliczony?  1.. 2.. 3..!
.
[Caren Phillips]: Zwycięzcą tej walki oraz zawodnikiem awansującym do kolejnej rundy turnieju jest... Collins!
[Ralphie Lee Fox]: A więc to już pewne! W następnej rundzie, która odbędzie się za tydzień, Tyler Carney zmierzy się z Collinsem! Zwycięzca tej walki trafi do finału na Golden Ropes i stoczy walkę o pas Typical Heavyweight Championship!
[Corey Howarth]: To może być naprawdę emocjonujące starcie i któryś z tych dawnych World Championów będzie miało szanse znów stanąć na szczycie!
[Ralpie Lee Fox]: Wciąż jednak w tym turnieju mamy 4 inne osoby, które dostaną swoją szanse JESZCZE DZISIAJ!
.
Gdy Ralphie oraz Corey dewagują na temat turnieju, kamera przenosi się na zaplecze, gdzie stoi Spazmbite z telefonem i podchodzi do niego Cracc.
.
[Cracc]: No no no... Czy to nie jest ten cały Prezes, we własnej osobie...?
[Spazmbite]: Cracc..? O żeś Ty..! Cracc!
Hardcore Fantastic ściska po przyjacielsku The Psycho.
[Cracc]: Ej ej ej ej! Spokojnie stary, też się cieszę, że Cie widzę!
[Spazmbite]: Ty się cieszysz? Cracc, już się bałem, że moja propozycja do Ciebie nie dotarła!
[Cracc]: Akurat się o to nie martw, umowa leży już podpisana na Twoim biurku. W końcu znowu u Ciebie pracuje!
[Spazmbite]: Cracc, Ty psycholu! Tak cholernie dobrze Cie widzieć! Pamiętam jeszcze jak niedawno jako The WESthority dzierżyliśmy pasy Tag Team, pamiętasz? Albo to, jak u mojego boku zdobyłeś Te-Lie-Vision oraz rEvolution Championship? Byliśmy najlepsi!
[Cracc]: Mało, że pamiętam, to oczekuję, że kiedyś to powtórzymy! Z tego co wiem, to jest wolny wakant na pasy Tag Team nieprawdaż?
[Spazmbite]: Przepraszam Cie stary, ale nie jestem w tej samej formie co wtedy. Dawno nie trenowałem, ale wiesz, wszystko jest jeszcze możliwe! Wiesz co...? Dzisiaj odbędzie się Battleroyal o pas 5-Star Championship. Weźmiesz w nim udział i pokażesz na co Cie stać! Udowodnij wszystkim jaka siła jest w dawnym WESthority!
[Cracc]: Super Spazm! Aż nie wiem co powiedzieć, dzięki!
[Spazmbite]: Nic nie mów, to prezent za te wszystkie urodziny, które spędzałeś poza WES!
Nagle do dwójki rozmawiających, podchodzi wyraźnie zdenerwowany FM Cage!
[FM Cage]: Że co..? Dajesz mu tak po prostu walkę o pas, tylko za to, że się ŁASKAWIE TU POJAWIŁ i się ładnie uśmiechnął? Spazmbite, jeżeli tak łatwo jest Cie przekonać do takich rzeczy, to chyba nie nadajesz się na szefa...
[Spazmbite]: Cage.. czyżbyś chciał również dołączyć do tego starcia?
[FM Cage]: No to chyba jasne! Ja mogę zrozumieć wszystko, ale to jest po prostu nie fair względem reszty rosteru. Jestem J**aną Maszyną! Jeżeli Cracc zasługuje na tą walkę, to ja tym bardziej!
[Spazmbite]: Dobrze. W takim razie Cage.. Weźmiesz udział w tej walce, wraz z Cracciem oraz 8'a innymi zawodnikami, okej? Pokażcie na co was stać i zróbcie wielkie show! Dajcie publiczności tego czego chcą!
.
Cracc uśmiecha się szyderczo i krokiem do tyłu odchodzi od Spazmbite'a i Cage'a, który również odchodzi chwilę po The Psycho.
.
[Corey Howarth]: Ale tam buchał ogień! Cage i Cracc raczej się nie polubili, ale będą mieli okazję się rozładować w nadchodzącej walce!
[Ralphie Lee Fox]: Dobrze, że o tym mówisz, bo przed nami 10-osobowy Battleroyal o pas 5-Star Championship! Kto wyjdzie z tego starcia jako czempion? Tego dowiemy się już za chwilę!
.
*** 10-Men 5-Star Championship Battleroyal Match ***
.
W ringu stoją już Cracc, Dracon, Prince Devitt, FM Cage, David Marshall, Gareth Evanson, Chris Hades, Adam Hughes, William Alter oraz Mr. Perfect. Słyszymy już gong! Walka się właśnie rozpoczęła!  Adam Hughes wykonuje Shooting Star Press na Cracc! Kwadratowy pierścień należy teraz do niego. Dracon chyba już może triumfować. Jego Old School skutecznie dał mu przewagę nad Mr. Perfect. Obaj zawodnicy wyglądają na zdeterminowanych, ale jednak to Hades kreuje sobie lepszą pozycję aplikując Adam Hughes'owi European Uppercut. Machine Man jest gotowy zrobić wszystko, aby pokonać Dracon'a i dlatego też wykonuje Multiple Powerbombs. Mr. Perfect ledwo może dojść do siebie. The Psycho padnięty jak kłoda, nie wstaje! The Future ledwo może dojść do siebie. Mr. Perfect wstaje na nogi. Helluva! Chris Hades wie jak zdominować Living Shadow'a. Adam Hughes wstaje na nogi. Chris Hades nie był na to gotowy i musi teraz ponieść tego konsekwencje - Adam Hughes wykonuje Tope Con Hilo! David Marshall podnosi Cracc'a. Adam Hughes próbuje wyjść z opresji rywala jednak bezskutecznie, gdyż The Ultimate Perfection wykonuje Sunset Flip Powerbomb. Gareth Evanson podnosi Dracon'a. F*cking Machine nie jest dziś w formie. Wykonanie German Suplex nie poszło zbyt dobrze, lecz skutecznie. Widać, że Mr. Perfect to poczuł! Właśnie mieliśmy przykład jak nie wykonywać akcji Sasuke Special! William Alter o mało sam sobie krzywdy nie zrobił, lecz na jego szczęście to Gareth Evanson ucierpiał bardziej. F*cking Machine jest na fali! William Alter bez wątpienia długo będzie odczuwał skutki przyjętego Standing Moonsault. David Marshall jest na fali! Prince Devitt bez wątpienia długo będzie odczuwał skutki przyjętego Footstomp Facebuster. The Wizard podnosi Prince of Hardcore'a. Gareth padnięty jak kłoda, nie wstaje! FM Cage nie ma szans w tym starciu, jeśli Prince Devitt będzie wykonywać takie niesamowite akcje jak Diving Double Foot Stomp! Tłumy szaleją! Cracc podnosi Chris Hades'a. Chris Hades aplikuje Slingblade! David Marshall jest w dużych tarapatach. Dracon podnosi Machine Man'a. Living Shadow wstaje na nogi. Prince of Hardcore przepięknie wykonuje Pele Kick! Tym razem to Gareth Evanson znalazł się w gorszej pozycji. The Inhuman próbuje wrócić do świadomości. Gareth Evanson ledwo może dojść do siebie. The Psycho podnosi Living Shadow'a. Cracc podnosi David Marshall'a. Gareth Evanson inkasuje Lariatooo ze strony FM Cage'a! FM Cage podnosi Mr. Perfect'a. Prince Devitt dominuje w ringu! Jego Lifting Inverted DDT niemalże niszczy cel, którym jest The Wizard! Prince Devitt podnosi The Rookie'a. Cracc wykonuje Neckbreaker! Nikt nie chciałby być teraz w skórze Adam Hughes'a, gdyż ta akcja musiała go mocno zaboleć. FM Cage podnosi William Alter'a. Prince Devitt próbuje wyjść z opresji rywala jednak bezskutecznie, gdyż William Alter wykonuje 720 DDT. Machine Man podnosi Prince Devitt'a. Czy Chris Hades zdoła skontrować tę akcję? Niestety nie! David Marshall sukcesywnie aplikuje Shoulder Tackle ma swoim rywalu! Podręcznikowe wykonanie akcji Leg-hook Saito Suplex na Cracc! Widać, że The Ultimate Perfection dużo czasu spędził przy treningu nad tym elementem! Prince of Darkness nie radzi sobie z opresją rywala, tym bardziej teraz, gdy William Alter aplikuje mu Alternate Reality™. The King wstaje na nogi. Cracc padnięty jak kłoda, nie wstaje! Lunatic leży oszołomiony. FM Cage podnosi Gareth Evanson'a. Cóż za świetna akcja! Genialne WSM™ w wykonaniu FM Cage'a zwala William Alter'a z nóg! Cracc wstaje na nogi. The King podnosi The Rookie'a. The Unpredictable One ledwo może dojść do siebie. Cracc nie jest dziś w formie. Wykonanie Clothesline nie poszło zbyt dobrze, lecz skutecznie. Widać, że Gareth to poczuł! FM Cage inkasuje Roundhouse Kick ze strony Cracc'a! Dracon próbuje wrócić do świadomości. F*cking Machine leży oszołomiony. FM Cage wstaje na nogi. David Marshall łapie Prince Devitt'a i wyrzuca go nad trzecią liną poza ring! Prince Devitt zostaje wyeliminowany! Gareth ledwo może dojść do siebie. Publiczność żąda więcej akcji ze strony zawodników, a The Psycho daje fanom to czego chcą - podręcznikowy Dirty Deeds™ wykonany na Mr. Perfect! Cracc łapie William Alter'a i wyrzuca go nad trzecią liną poza ring! William Alter zostaje wyeliminowany! David Marshall nie jest dziś w formie. Wykonanie Shoulder Tackle nie poszło zbyt dobrze, lecz skutecznie. Widać, że FM Cage to poczuł! The Psycho łapie Show Stopper'a i wyrzuca go nad trzecią liną poza ring! Mr. Perfect zostaje wyeliminowany! David Marshall podnosi Dracon'a. FM Cage wstaje na nogi. Machine Man podnosi Chris Hades'a. Chris Hades atakuje Adam Hughes'a wykonując na nim Wheelbarrow Flapjack. Cracc ma tylko jeden cel - pokonać David Marshall'a! Sukcesywnie wykonane Dropkick zdecydowanie przybliża go do zwycięstwa. Adam Hughes ledwo może dojść do siebie. The Rookie wstaje na nogi. Podręcznikowy Alabama Slam w wykonaniu Chris Hades'a. Adam Hughes zdecydowanie odczół skutki tej akcji. Co planuje Cracc? Czy to.. O MÓJ BOŻE! Lion Splash! Cracc prawie zabił The Wizard'a! Nieprawdopodobne! Cracc wykonuje Spinning Side Slam™ na FM Cage! Kwadratowy pierścień należy teraz do niego. Belly-to-Belly Overhead Suplex w wykonaniu Living Shadow'a! Oszołomiony Chris Hades pada na matę niczym kłoda! Dracon ledwo może dojść do siebie. Dracon wstaje na nogi. Master of The Dark Art Wrestling podnosi Adam Hughes'a. David Marshall próbuje wrócić do świadomości. David Marshall leży oszołomiony. Cracc podnosi David Marshall'a. O MÓJ BOŻE! Cóż za potężne DDT w wykonaniu The Psycho'a! Ta akcja mogła zdecydowanie przyprawić Living Shadow'a o uraz. Chris Hades padnięty jak kłoda, nie wstaje! Pierwszy raz w krótkiej historii możemy oglądać tak pięknie wykonaną akcję, jaką jest European Uppercut! Cracc popisał się nielada umiejętnościami, a Dracon padł nieprzytomny na matę! David Marshall łapie FM Cage'a i wyrzuca go nad trzecią liną poza ring! FM Cage zostaje wyeliminowany! Podręcznikowy Basement Dropkick w wykonaniu Adam Hughes'a. Lunatic zdecydowanie odczół skutki tej akcji. Chyba Dracon trochę sobie poleży, całkiem mocno oberwał. Gareth Evanson próbuje wrócić do świadomości. Dracon wstaje na nogi. David Marshall podnosi Lunatic'a. The Unpredictable One wstaje na nogi. Hades aplikuje Slingblade The King'owi! Zdominował on wręcz swojego rywala. Czyżby Adam Hughes był teraz w tarapatach? Nic bardziej mylnego! Świetne Old School w wykonaniu Dracon'a! Chris Hades pokazuje swoją wyższość nad rywalem bezbłędnie wykonując Wheelbarrow Flapjack na The Psycho. Dracon podnosi David Marshall'a. Chris Hades podnosi Lunatic'a. Obaj zawodnicy wyglądają na zdeterminowanych, ale jednak to Chris Hades kreuje sobie lepszą pozycję aplikując David Marshall'owi Last Chance™. Dracon łapie Gareth Evanson'a i wyrzuca go nad trzecią liną poza ring! Gareth Evanson zostaje wyeliminowany! Cóż za świetna akcja! Genialne Roundhouse Kick w wykonaniu Cracc'a zwala Dracon'a z nóg! Chris Hades łapie David Marshall'a i wyrzuca go nad trzecią liną poza ring! David Marshall zostaje wyeliminowany! Chris Hades łapie The Rookie'a i wyrzuca go nad trzecią liną poza ring! Adam Hughes zostaje wyeliminowany! Dracon leży nieprzytomny. The Psycho bezskutecznie próbuje jeszcze osiągnąć coś w tej walce. Świetne Helluva w wykonaniu Chris Hades'a! Chris Hades podnosi Dracon'a. The Wizard aplikuje Spinebuster Chris Hades'owi! Zdominował on wręcz swojego rywala. Chyba Cracc trochę sobie poleży, całkiem mocno oberwał. Chris Hades leży oszołomiony. The Wizard podnosi Chris Hades'a. Master of The Dark Art Wrestling podnosi Lunatic'a. Chris Hades próbuje wrócić do świadomości. Chris Hades leży nieprzytomny. Cóż za świetna akcja! Genialne Snap German Suplex w wykonaniu Dracon'a zwala Cracc'a z nóg! Dracon podnosi Chris Hades'a. Dracon ma tylko jeden cel - pokonać Chris Hades'a! Sukcesywnie wykonane Crucio Hold™ zdecydowanie przybliża go do zwycięstwa. Dracon łapie Chris Hades'a i wyrzuca go nad trzecią liną poza ring! Chris Hades zostaje wyeliminowany! Cracc wstaje na nogi. Przed sobą stoi pozostała w ringu dwójka - Cracc i Dracon! Kto wygra to starcie? Cracc przechodzi do ofensywy i skutecznie wykonuje Roundhouse Kick. To jest jego moment! Master of The Dark Art Wrestling leży na macie! Cracc łapie Dracon'a i wyrzuca go nad trzecią liną poza ring! Dracon zostaje wyeliminowany! W ringu pozostaje tylko Cracc!
.
[Caren Phillips]: Zwycięzcą tej walki oraz NOWYM 5-Star Championem zostaje... "The Psycho" Cracc!
.
Niedługo po ogłoszeniu werdyktu i krótkiej celebracji Cracca, do ringu wchodzi Rob Dowson z mikrofonem.
.
[Rob Dowson]: Cracc! Na początku chciałbym Ci pogratulować, zostałeś pierwszym w historii 5-Star Championem, oraz pierwszym posiadaczem jakiegokolwiek tytułu w Typical Wrestling Society! Jakie będą te PIERWSZE słowa jako czempion!
[Cracc]: Rob, to ogromny zaszczyt i duma, że mogę być mistrzem w takim miejscu jak TWS! Pas jest od teraz w moim posiadaniu i nie zamierzam go stracić! Zbiorę wszystkie 5 Gwiazdek i zmierzę sie z Typical Heavyweight Championem!
[Rob Dowson]: Dziękuję Ci Cracc i jeszcze raz gratuluje wygranej!
.
Rob wychodzi z ringu, a Cracc kontynuuje celebracje.
.
[Ralphie Lee Fox]: To pamiętna chwila, którą zapamięta na pewno każdy widz na hali oraz w internecie, bowiem to dziś pisze się karty historii, może to Cracc będzie pierwszym, który wykorzysta okazje tytułu 5-Star?
[Corey Howarth]: Sądzę, że jest to bardzo prawdopodobne, zwłaszcza, że ma predyspozycje, do bycia mistrzem na dłużej!
[Ralphie Lee Fox]: A skoro mówimy o tytułach mistrzowskich, już za chwilę odbędą się ostatnie dwa pojedynki w pierwszej rundzie turnieju o pas Wagi Ciężkiej! A przed nami pierwsza z nich!
.
*** TWS Tournament Normal Match: Lucas Good vs. Todoroki Osamu ***
.
[Caren Phillips]: Pierwszy, wychodzący do ringu... Pochodzący z Chicago w stanie Illinois, ważący 97 kg... Mr. Lucas Good!!
[Caren Phillips]: Jego przeciwnik.. Pochodzący z Tokio w Japonii, ważący 98 kg... "The Japanese Hero" Todoroki Osamu!!
.
Sędzia hamując zapęd do walki Mr. Good, spokojnie tłumaczy reguły pojedynki, a po chwili rozpoczyna pojedynek! Gong!  Lucas Good ma tylko jeden cel - pokonać Todoroki Osamu'a i dojść do finału turnieju! Sukcesywnie wykonany Frankensteiner zdecydowanie przybliża go do zwycięstwa. Todoroki Osamu wstaje na nogi. Todoroki Osamu pokazuje swoją wyższość nad rywalem bezbłędnie wykonując Running Hurricanrana na Lucas Good. Mr. Good padnięty jak kłoda, nie wstaje! Awesome Man wstaje na nogi. Podręcznikowe wykonanie akcji Rotation Protobomb na Todoroki Osamu! Widać, że Lucas Good dużo czasu spędził przy treningu nad tym elementem! Po tak pięknej akcji Todoroki Osamu zostaje przypięty! Lucas Good o krok od wygranej!  1.. 2.. 3..!
.
[Caren Phillips]: Zwycięzcą tej walki oraz zawodnikiem awansującym do kolejnej rundy turnieju jest... Lucas Good!
[Ralphie Lee Fox]: Cóż za szybka walka!
[Corey Howarth]: Todoroki starał się jak mógł, Hurricanrana mogła dać mu przewagę, niestety jednak tak się nie stało! Ten Protobomb niemalże wbił Japończyka w ring!
[Ralphie Lee Fox]: To idealnie pokazało jak Mr. Good potrafi zdominować przeciwnika, skończył walkę bez konieczności wyciągania "Asa z rękawa". Odliczył Osamu i dzięki temu awansuje do pół finału turnieju! A już za chwilę poznamy jego rywala.
[Corey Howarth]: W walce wieczoru dzisiejszego Typical Show, w ostatniej rundzie turnieju zmierzy się "Pure Gold" Clinton Shellman, oraz.. Neville! Brytyjski Mesjaż będzie miał nielada wyzwanie przed sobą, ale ostateczny wynik walki usłyszymy jeszcze dziś, już niedługo!
[Ralphie Lee Fox]: Zapraszamy na walkę wieczoru!
.
*** TWS Tournament Normal Match: Clinton Shellman vs. Neville ***
.
[Caren Phillips]: Pierwszy, wychodzący do ringu... Pochodzący z Amidon w Północnej Dakocie, ważący 105 kg... "Pure Gold" Clinton Shellman!!
[Caren Phillips]: Jego przeciwnik.. Pochodzący z Newcastle w Anglii, ważący 88 kg... "The British Messiah" Neville!!
.
Neville mierzy wzrokiem swojego rywala, lecz Shellman cały czas patrzy w sufit co jakiś czas zmieniając pozę. Sędzia po raz ostatni sprawdza zawodników, po czym słyszymy gong! Walka właśnie się zaczęła! Neville przepięknie wykonuje Back Heel Kick! Tym razem to Clinton Shellman znalazł się w gorszej pozycji. Clinton Shellman wstaje na nogi. Publiczność szaleje, a Clinton Shellman nieprzytomny! Perfekcyjny Sit-Out Powerbomb w wykonaniu Neville'a! Pure Gold ledwo może dojść do siebie. The Man That Gravity Forgot podnosi Clinton Shellman'a. Clinton Shellman nie radzi sobie z opresją rywala, tym bardziej teraz, gdy Neville aplikuje mu Buzzsaw High Kick. Neville podnosi Clinton Shellman'a. Publiczność żąda więcej akcji ze strony zawodników, a Pure Gold daje fanom to czego chcą - podręcznikowy Inverted Facelock Backbreaker wykonany na Neville! Pure Gold podnosi Savior'a. Pure Gold aplikuje Step Up Enzugiri Neville'owi! Zdominował on wręcz swojego rywala. The Man That Gravity Forgot ledwo może dojść do siebie. Neville leży nieprzytomny. Neville ledwo może dojść do siebie. Pure Gold podnosi Neville'a. Perfekcyjne DDT w wykonaniu Neville'a! Pure Gold ledwo może dojść do siebie. The British Messiah wykonuje Red Arrow™ na Clinton Shellman! Kwadratowy pierścień należy teraz do niego. Po tak pięknej akcji Pure Gold zostaje przypięty! Savior o krok od wygranej!  1.. 2.. 3..!
.
[Caren Phillips]: Zwycięzcą tej walki oraz zawodnikiem awansującym do kolejnej rundy turnieju jest... Neville!
[Ralpie Lee Fox]: Mesjaż, tak! Neville jest czwartą osobą, która pojawi się w pół finałach Typical Heavyweight Tournament i już za tydzień walczyć będzie z Lucasem Good o miejsce w finale!
[Carey Howarth]: Ale patrz Fox, co się dzieje!
.
Na arene wychodzą kolejno Collins, Tyler Carney i Lucas Good. Stają w sporej odlęgłości od siebie, patrząc na siebie i na Neville'a, na zmianę. Żaden z nich nie zamierza rozpoczynać ataku, zaś Neville zaczyna krzyczeć do nich, że to on zostanie nowym Typical Heavyweight Championem.
.
[Carey Howarth]: Możemy w jednym miejscu zobaczyć wszystkich czterech półfinalistów turnieju i zmierzyć ich wzrokiem! Któryś z nich, już niedługo, będzie trzymać na ramieniu naważniejszy pas tego miejsca!
[Ralphie Lee Fox]: Który z nich to będzie, zobaczymy! Nie chce rzucać swoimi typami, ale może wy chcecie TWS Universe? W komentarzach wyraźcie swoją opinię, który z tych zawodników sięgnie złota!
[Carey Howarth]: Nie zapomnijcie również ocenić show i dać znć co wam się najbardziej podobało! Na pewno Prezes będzie miał oko na uwagi, by Typical Show trzymało jak największy poziom! Tymczasem kończymy na dziś i już za tydzień widzimy się ponownie w jednym... TYPICAL SHOW! Dziękujemy!
.
//////////////////////////////////
Oficjalna strona TWS: www.tws.oxn.pl
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
.
(PS. Opinie i oceny BARDZO MILE WIDZIANE)
(PS2. Osoby, które się dziś nie pojawiły - spokojnie - wszystko w swoim czasie!)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot